USD: 28.78   EUR: 35.21   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

У Добропіллі провели майстер-клас для керівників методичних об’єднань вчителів трудового навчання та технологій

Четверг, 23 февраля 2017 18:16

22 лютого на базі НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - ліцей» м. Добропілля було проведено майстер-клас «Застосування проектно-технологічної діяльності на уроках трудового навчання через варіативні модулі згідно зі складовою нової програми» клас для керівників міських (районних) методичних об’єднань вчителів трудового навчання та технологій з досвіду роботи вчителів м. Добропілля та Добропільського району. У заході взяли участь керівники міських (районних) методичних об’єднань, учителі трудового навчання та технологій із міст Волновахи, Слов'янська, Краматорська, Покровська, Мирнограда, Дружківки, Авдіївки, Костянтинівки, Новогродівки, Селидова, Торецька, Лимана, а також Покровського, Костянтинівського та Слов’янського районів.

Метою заходу було розглянути умови створення ефективного освітнього середовища та оптимальних умов, що стимулюють мотивацію навчання та формування життєвих компетентностей учнів у контексті використання проектної діяльності на уроках трудового навчання та технологій учителями трудового навчання та технологій.

На початку заходу учасників привітали завідувач відділу технологій Донецького облІППО Панченко С.П. та методист міського методичного кабінетом відділу освіти Добропільської міської ради Василенко Т. А. Керівник методичного об’єднання вчителів трудового навчання Олійник О.М. ознайомила учасників заходу з практичними напрямками подальшого впровадження проектно-технологічної діяльності на прикладі популяризації досвіду вчителів трудового навчання та технологій м. Добропілля.

Далі відбулася презентація досвіду роботи вчителя трудового навчання ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 м. Добропілля з теми «Діяльнісний підхід як засіб формування життєвих компетентностей учнів на уроках трудового навчання та технологій».

«Родзинкою» зустрічі з колегами стали майстер-класи з тем:

  • «Виготовлення сувенірів з холодного фарфору», який провели вчителі трудового навчання м. Добропілля Бєльська Н. А.(ЗОШ № 6) та Шматько Г.П.(НВК № 1);

  • «Вовняна акварель» - Лягуша О.В.(НВК-ліцей) та Радович О.М.(ЗОШ № 13) м. Добропілля;

  • «Виготовлення сувеніру з використанням японської техніки «темарі» - Шаданія М. Й. (Святогірівська ЗОШ Добропільського району);

  • «Папіркрафт» - Пащенко Т.І.(НВК № 4) та Кирилова Н. М. (НВК №7) м. Добропілля.

Приємно було чути слушні відгуки від учителів щодо проведених майстер-класів: «Дякуємо за творчість, креативність та професійну компетентність! Проводити такі заходи частіше! Дякуємо за теплий прийом та корисні поради! Велика подяка організаторам майстер-класу за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, удале поєднання науково-теоретичної й практичної частини! Добропілля theBEST!».

Організатори та учасники майстер-класу висловлюють щиру подяку колективу та адміністрації НВК «ЗОШ –ліцей» м. Добропілля за гостинність та співпрацю при організяції та проведенні цього заходу!

Можемо впевнено стверджувати, що вчителі трудового навчання Донецької області – висококваліфіковані педагоги, які мають постійне бажання – самовдосконалюватися, більше працювати над собою, бути креативними. Під час зустрічі панувала атмосфера співробітництва, взаємодії, виникало бажання знаходити нові підходи до навчально-виховного процесу. Захід допоміг систематизувати накопичені знання, відкрив нові можливості для творчих задумів.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама