USD: 27.14   EUR: 32.01   RUB: 0.46
Переменная облачность

8°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

Методисти ММК Добропілля прийняли участь в роботі обласної Школи методиста-початківця

Суббота, 11 февраля 2017 08:09

8 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи №17 м.Слов’янська в межах роботи Школи методиста-початківця відбувся обласний семінар-практикум із теми «Організаційно-методичний супровід упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес» з метою підвищення професійної компетентності новопризначених керівників та методистів МК щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій у роботу з педагогічними кадрами. У роботі взяли участь представники МК(Ц) міст: Авдіївка, Бахмут, Добропілля, Дружківка, Покровськ, Селидове, Торецьк та Покровського, Слов’янського, Ясинуватського районів.

Методичний кабінет відділу освіти Добропільської міської ради був представлений методистами: Гордієнко І.М., Бєловою В.О., Мілейко О.В.

На семінарі-практикумі було окреслено методичний аспект упровадження інноваційних, зокрема інтерактивних та інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес, учасники познайомилися з сучасними Інтернет-технологіями в роботі освітніх менеджерів, можливостями застосування інтерактивних технологій у роботі з педагогами.

Учасники заходу спільно з ФарінимС.Л., завідувачем відділу зовнішнього незалежного оцінювання та якості освіти Донецького облІППО, поглиблено познайомилися з хмарними технологіями та роботою сервісів «Офіс 365», одразу відпрацювавши набуті знання на практиці – кожен із учасників створив онлайн–опитування після лекції.

ГладковаГ.В., завідувач відділу координації роботи методичних служб Донецького облІППО, розповіла про сучасні тенденції та тренди в освіті, інноваційні педагогічні технології як чинник досягнення позитивних результатів педагогічного процесу.

Гордієнко І.М. прийняла активну участь у захисті проекту за інтерактивною технологією «Метаплан».

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама