USD: 27.11   EUR: 31.84   RUB: 0.46
Свежо

0°C

Покровск

Свежо

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

Сила, краса, грація - спортивна гімнастика у Добропіллі

Четверг, 26 января 2017 16:18

Спортивна гімнастика - один із самих найкрасивіших олімпійських видів спорту. Таке відділення існує в дитячо-юнацькій спортивній школі відділу освіти Добропільської міської ради з 1970 року. Протягом цього часу тренери виховали плеяду відомих спортсменів, які із гордістю представляли нашу країну на Олімпійських іграх, Чемпіонатах Миру, Європи.

Маленькі хлопчики починають свою спортивну кар'єру з 5-6 рочків, а дівчатка ще раніше: з 4-5.

Очолює цей позашкільний заклад  директор, відповідальна та дисциплінована людина Базюк Ірина Михайлівна – у недавньому минулому, талановита та перспективна гімнастка. На сьогоднішній день у відділенні спортивної гімнастики працює чотири кваліфікованих тренера ( Ніжник Н.І., Афанас’єва Н.Я., Осова І.В., Ніколаєв В.В.) та молодий спеціаліст - вихованка нашої дитячо-юнацької спортивної школи, якій пощастило працювати в цій команді, тому що старші наставники дуже піклуються про неї, надають практичну та методичну допомогу.

У зв'язку з тим, що закінчення капітального ремонту Палацу Спорту, з гімнастичним залом, очікується влітку поточного року, 133 юних гімнаста тренуються на базах шкіл та дитячих садочків (НВК- ліцей, ЗОШ № 19, ДНЗ «Волошки», ДНЗ «Джерельце). Для всіх вихованців заняття проводяться безкоштовно. Діти з задоволенням займаються, намагаються досягти вершин гімнастичної майстерності, а ми сподіваємось, що у майбутньому вони стануть чемпіонами міста, області, України, Європи, Світу та Олімпійських ігор.

Якщо вищенаведена інформація стала корисною і у мешканців Добропілля виникло бажання залучити до цього прекрасного виду спорту своїх дітей, онуків, племінників… – ласкаво просимо до систематичних занять !!! К.т. (062 77) 2-57-09.

P4190009

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама