USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

1°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Колективи Добропілля привезли нагороди з Всеукраїнського фестивалю «Музичне Різдво – 2017» в Карпатах

Пятница, 13 января 2017 10:05

Знову фестивальний проект «Зірки ХХІ століття» зібрав друзів у Карпатах. В цьому році він відбувся на Верховині. З усіх боків гори, величезні ялинки, смереки. Сонце, мороз, сніг, гарний настрій учасників панували на Всеукраїнському фестивалі «Музичне Різдво». З’їхались на фестиваль творчі колективи з міст Київ, Ніжин, Лубни, Бровари, Херсон, Одеса, Дніпро, Павлоград, Яремчі, Косів, Бориспіль, Кривий ріг, Запоріжжя, з нашого шахтарського містечка Добропілля та інших регіонів нашої України. Кожен день на нас чикали конкурси. Почався фестиваль з вечора знайомств на якому кожна делегація розповіла про свій колектив, про своє місто. Всім було цікаво і весело.
В рамках фестивалю пройшов конкурс «Міс Верховина – 2017», в якому прийняли участь 15 учасниць. Наш колектив представляла я, Вікторія Гришина, і перемогла в номінації «Міс Граціозність». Всі учасники колективу дуже переживали і підтримували мене як могли. Суперниці були дуже сильні…
У свят вечір всі конкурсанти прийняли участь у конкурсі на кращу колядку. Всі колективи дуже відповідально підійшли до завдання. Нам було важко. Але ми впорались і перемогли в номінації «Зимова коляда»
Екскурсії та розваги додали гарного настрою всім нам. Дуже сподобалась подорож до музею «Гуцульщина». Це, мабуть, був перший музей, в якому нам дозволили все потримати у руках. Ми дули у трембіту, усілякі ріжки та дудки, ткали килим, свердлили дірки, підняли бивень мамонта (він дуже важкий). Першими відкрили зал новорічних картин 2017 року.
На жаль зірвалася поїздка до Буковеллю. Заметіль, мороз! З погодою не позмагаєшся! Закрили дорогу-серпантин через перевал. Ми не змогли його подолати. Керівники дуже хвилювалися, що не зможемо виїхати з Верховини. А ми раділи, що довше залишимося в цьому чудовому краї.
Екскурсія до сувенірного ряду теж прийшлася нам до душі. Ми, мабуть, скупили все, що змогли. Кожен приготував подарунки своїм рідним та близьким людям. Ми готувалися до зустрічі з батьками.
Екстремальним був перехід річки Черемош через підвісний міст. Дух захопило! Міст гойдається, внизу гуркотить вода, поглядає на нас своїми проталинами-очима.
Але самим головним був день фестивалю. Конкурс розпочався 5 січня о 10.00 і тривав до 22.00. Проходив він на трьох майданчиках. Вокалісти та інструменталісти в музичній школі в малому та актовому залах, а хореографічні колективи на турбазі «Верховина». Інтрига зберігалася до самого гала концерту.
Ми задоволені своїми результатами. Колектив зайняв І місце у номінації естрадний танець, дует «Каприз» у складі Гришиної Вікторії та Горєлова Богдана теж стали переможцями – І місце. Вікторія Гришина зайняла І місце серед солістів в номінації «Сучасна хореографія».
Гарна організація конкурсу. Ми весь час кудись бігли, щось готували, ліпили, складали вірші, писали колядки. «Купалися» в снігу. А нагородою для нас були дискотеки та майстер класи від учасників танцювальних проектів. Ми знайшли нових друзів, зустрілися зі знайомими колективами.
Хочу подякувати батькам та керівникам за гарний відпочинок! Нашим супер хлопцям, які допомагали нам, дівчатам, впоратись з багажем. Ми готові до нових конкурсів та перемог.


Гришина Вікторія – солістка колективу «Райдуга Шанс»

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама