USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Rain And Snow

2°C

Покровск

Rain And Snow

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Інформаційно – консультаційні заходи для ВПО пройшли у міському центрі зайнятості Добропілля

Четверг, 05 января 2017 17:13

4 січня 2017 року, в рамках проведення загальнообласних інформаційно - консультаційних заходів, у Добропільському міському центрі зайнятості було проведено день відкритих дверей центру зайнятості та тренінг «Людина в період тривалої життєвої кризи» для внутрішньо переміщених осіб.

Метою інформаційно - консультаційних заходів було надання повного спектру послуг фахівцями різних напрямків діяльності, до участі були запрошені представники ГО «Добропільський центр молоді «Добро».
Відвідувачі отримали інформацію щодо можливості започаткування власної справи за підтримки міжнародних організацій, професійного навчання, новітніх форм роботи служби зайнятості та інше.
З метою формування бізнес мислення та активізації підприємницьких ініціатив безробітних громадян було презентовано освітній портал безкоштовного онлайн - навчання основам підприємницької діяльності населення України – «Твій бізнес: кроки до успіху».
Фахівці центру зайнятості ознайомили запрошених зі спеціалізованою програмою SABIT- консалтингової допомоги , обміну професійним досвідом та стажувань Міністерства торгівлі США.
Захід пройшов в дружній атмосфері. Усі присутні вирішили й надалі зміцнювати співпрацю для всебічної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама