USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Інноваційні технології педагогіки лідерства у Добропіллі

Четверг, 01 декабря 2016 17:14

30 листопада відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів з теми: «Розвиток лідерських якостей і соціальної компетентності особистості у виховному процесі учнівського самоврядування». Своїм цікавим досвідом поділилася дитяча організація «Іскра», Білозерської ЗОШ № 13.
Загальне враження від семінару можна сформулювати так: семінар сподобався, перш за все, своєю багатоплановістю. Там були як конкретні практичні поради, відносно виявлення лідера в школі та розвитку його якостей, які надала педагог-організатор Олена Вікторівна Тішура, під час проведення педагогічного салону за назвою «Лідерство, як соціально-психологічний феномен», так і використання інноваційних ІКТ, які можна впроваджувати для ефективної педагогічної діяльності. Учасники семінару були ознайомлені з таким інтернет-сервісом, як kahoot.it, призначеним для складання вікторин та тестів, та voki.com - для створення особистого віртуального героя (аватару).
Також дуже цікавими виявилися тренінги шкільного психолога Тетяни Євгенівни Реуцької з теми: «Лідер – це я!». Вона легко та невимушено донесла гостям цінну інформацію і змогла створити емоційно позитивну атмосферу в аудиторії.
Учасники семінару були в захопленні від того, як злагоджено працює шкільна команда активістів самоврядування ДЮО «Іскра». Це можна було спостерігати у творчих презентаціях, які розкривали здібності дітей та злагодженість команди дорослих наставників. Усі присутні були у захваті від виставки-концерту, на яких побачили результати активної діяльність осередків шкільного самоврядування у міських проектах, таких як: «Від шкільної родини – до громадян України», «Долю рідного міста пише кожен із нас», «Щаслива лапка», «Розвивайся рухаючись».
Отже, насамперед, усіх порадувала тепла, демократична атмосфера у школі, доступність і зрозумілість літературних стилів викладу матеріалу, високий рівень організації та професіоналізму задіяних фахівців. Ще хотілося б відзначити те інтелектуальне та естетичне задоволення, яке, безсумнівно, відчули всі учасники семінару. Ми побачили, що починаючи з порогу і далі, у кожному куточку закладу, панує атмосфера гостинності та душевного комфорту. Всі: і діти, і педагоги, і обслуговуючий персонал, це велика спаяна команда однодумців, у яких на першому плані – соціалізація особистості.


Віра Анатоліївна Свічкар,
педагог-організатор ЗОШ № 14.

Галерея изображений

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама