USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

-2°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Внимание

Проблема визуализации вашей галереи. Убедитесь, что используемая в плагине меток папка Простой галереи Pro существует и содержит правильные файлы картинок. Плагин не смог найти папку: media/k2/galleries/11118

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 782

«Марафон самих-самих» - платформа громадської активності юних добропільчан

Пятница, 04 ноября 2016 17:26

2 листопада, за традицією, активісти Добропільської міської дитячо-юнацької організації «Мрія» зібралися у приміщенні ЦДЮТ на міську гру-випробування «Марафон самих-самих 2016». Наш «Марафон» уже 18 років впевнено крокує своїм творчим шляхом. Кожного року він набуває нових якостей, які роблять його більш привабливішим, яскравішим, досконалішим, самобутнім.
Саме такі якості притаманні й сучасним активістам учнівського самоврядування. Сьогоднішні «марафонівці» - це ті, хто прагне до самореалізації, до пошуку найсучасніших можливостей власного перфомансу, до набуття та реалізації менеджерських якостей та здорових амбіцій. Кожного разу програма «Марафону» має новий зміст, нові випробування, нові успіхи, нові враження. Цього року програма гри розроблялася на літній сесії міської Школи лідерів за модулем «Енергія літа». Усі бажаючі висували свої ідеї, у ході відбіркового кастингу були визначені найпопулярніші серед інших. Таким чином, було створене положення про «Марафон самих-самих 2016». У його програму увійшли такі випробування:
І-й тур – конкурс-презентація «Престиж-рарітет: сторонній погляд»;
ІІ-й тур – колективні ігрові кастинги у «Корпорації креативного самоврядування»:
Інформ-сушка «Самоврядування: від витоків до результатів»;
Танцювальний флеш-батл «Супер-лідери проти супер-організаторів»;
Фольклорна дуель «Дзвінкоголоса Україна»;
Волонтерський респект «Добро не має міри».
Ще у вересні місяці стало відомо як розподілилися дуети дружніх стосунків між дитячими організаціями міста, місією яких було проведення творчого дослідження на предмет виявлення позитивного успішного досвіду розвитку учнівського самоврядування, для творчої презентації «Престиж-рарітет: сторонній погляд». За 2 хвилини кожна команда презентувала результати своїх досліджень. Таким чином, усі разом дізналися, який престижний раритет мають дитячі організації, що на слуху в ході розслідувань та у сторонніх поглядах суперників. Критеріями цього конкурсу були: змістовність, оригінальність форми та стилю презентації, доповнення змісту яскравими атрибутами та музично-візуальними ефектами, артистичність команди, видовищність, створення позитивного емоційного піднесення. Команди здивували своєю оригінальністю, неповторністю, майстерністю, драйв відчувався майже у кожному виступі. Були приклади, коли друзі-суперноки, краще презентували діяльність деяких організацій, ніж ті самі себе у рамках «Марафону». Таким чином, фортуна перемоги у першому турі була на боці таких осередків самоврядування:
І місце – д/о «Сузір`я», ЗОШ № 15, «Іскра», ЗОШ № 13;
ІІ місце – д/о «Спілка юних», НВК ЗОШ № 3, «Росинка миру» ЗОШ №17, «Маяк» ЗОШ-інтернату;
ІІІ місце – д/о «Козацька республіка», НВК-ліцей; «Райдуга» ЗОШ № 18; «Ювента» ЗОШ № 9.
Домашнім завданням «марафонівців» була підготовка матеріалів для інформ-сушки «Самоврядування: від витоків до результатів». Таким чином був завершений соціальний лідерський проект «Історія моєї організації». Кожна дитяча організація дослідила та представила увесь свій творчий шлях, успіхи, результативність діяльності. За підсумками цього завдання переможцями стали:
І місце – д/о «Спілка юних» НВК № 3, «Республіка радості» НВК № 4, «Райдуга» ЗОШ № 18;
ІІ місце – д/о «Козацько-стрілецьке товариство» ЗОШ № 14, «Веселка» ЗОШ № 16;
ІІІ місце – д/о «Райдуга» ЗОШ № 6, «Лідер» НВК № 7, «Ювента» ЗОШ № 9, «Сузір`я» ЗОШ № 15, «Джерело» ЗОШ № 19.
Сповнені піднесеності та творчого позитиву були випробування ІІ туру в підрозділах «Копорації креативного самоврядування». Лідери та педагоги-організатори показали свій танцювальний запал у флеш-батлі та доказали: пара вони, чи не пара у гармонійності імпровізаційних стосунків. Знавці українських пісень розкрили завзятість, обізнаність, музичну кмітливість. Волонтери створили колективний респект, в якому кожна дитяча організація розмістила свої найвагоміші доброчинні справи.
Галасливість активістів самоврядування упродовж усього «Марафону» свідчила про те, що в зоні його дислокації не було жодного байдужого до актуальних справ, що дають змогу розкритися найкращим якостям сучасної добропільської шкільної молоді. Збуджені новими враженнями, творчими ідеями, можливостями для прояву самовираження соціальної комунікативності, лідери-активісти передавали один одному енергетичну підзарядку у поглядах, посмішках, оплесках підтримки, компліментах. Ще більшої піднесеності набула атмосфера, коли діти раділи винагородам та солодощам, які вони отримали у дарунок, завдяки підтримки місцевої влади. Так ми разом плекаємо потужній потенціал громадської активності покоління, якому у спадок дістанеться безліч проблем сьогодення. Але дитячий оптимізм та виховна мотивація роблять свою справу уже сьогодні, перемагають ті, хто цього прагне. Ось вони, переможці «Марафону самих-самих 2016»:
І місце – д/о «Спілка юних», НВК ЗОШ № 3;
ІІ місце – д/о «Росинка миру», ЗОШ № 17; «Сузір`я», ЗОШ № 15;
ІІІ місце – д/о «Райдуга», ЗОШ № 18; «Іскра», ЗОШ № 13; «Ювента»,
ЗОШ № 9.


Валентина Верещагіна,
методист ЦДЮТ, голова
КР ДМДЮО «Мрія»

Галерея изображений

{gallery}11118{/gallery}

Добавить комментарий

uboyniy coffee 245624544

Медицинский центр "Ваш окулист"

Ломбард Престиж в Доброполье

Центр реабилитации Твой Шанс

Реклама