З нагоди Дня захисника України поліція завітала до освітніх закладів

З нагоди Дня захисника України поліція завітала до освітніх закладів

Правоохоронці разом з «майбутніми поліцейськими» завітали на «Свято доблесті та честі» в учбово-виховний комплекс №4 та в міську дитячу бібліотеку. Працівники поліції залюбки поспілкувались з дітьми та розповіли їм про буденне життя правоохоронців.

Разом з поліцейськими та Лігівцями на свято завітали і працівники Добропільського військового комісаріату.

Педагоги та бібліотекарі познайомили дітей з історією українського козацтва та його славними традиціями. Зауважили вони і на те, що не даремно саме 14 жовтня, в день українського козацтва, ми тепер святкуємо День захисників Вітчизни.

Гарним супроводом свята стали пісні та кліпи про вже сучасних козаків – наших захисників, бійців збройних сил.

Потім з дітьми поспілкувались працівники Добропільського відділення поліції, які стоять на стражі спокою жителів міста і в будь яку хвилину готові зі зброєю в руках захищати нашу країну.

Інспектор поліції Юлія Мурашко познайомила діточок з обов’язками, які виконують наші правоохоронці. Розповіла їм про те, як потрібно вести себе під час знаходження незнайомих предметів, а також привела приклади правопорушень, за які діти несуть відповідальність.

Наприкінці зустрічі діти разом з працівниками бібліотеки та педагогами подякували правоохоронцям за цікаву розповідь про буденне життя наших захисників, а потім залюбки сфотографувались з поліцейськими.

20161013sdtsfwcs 085646

IMG 0481srwvsgfdkd6378

Добавить комментарий

Система Orphus