Засуджені  Мирнограда ознайомились  з  Конституцією України.

Засуджені Мирнограда ознайомились з Конституцією України.

24 червня 2016 року засуджені, які перебувають на обліку в Димитровському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області відвідали просвітницький захід під назвою «Пишаюсь тим, що я українець», присвячений Дню Конституції України.

Захід був проведений співробітниками Димитровського міського центру соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді на базі центру.

Присутні дізналися скільки Конституцій було в Україні та коли вони були прийняті, які нормативно-правові акти лягли в основу нинішньої Конституції, а також те, що Конституція України1996 рокубула прийнята 28 червняна п’ятій сесіїВерховної Ради Українидругого скликання, розглянули її структуру та основні положення.

Після цього підоблікові прослухали українські вірші та пісні у виконанні дітей, продивилися патріотичний короткометражний фільм, що був знятий школярами міста, метою якого було показати суспільству, що кожне місто нашої держави – це наша Батьківщина, бо Україна єдина.  

Наприкінці заходу кожному присутньому співробітники ЦСССДМ подарували на згадку букетик квітів ручної роботи.

Даний захід був проведений на виконання Закону України «Про пробацію» з метою перевиховання засуджених, а саме розширення їхнього кругозору, виховання почуття патріотизму та підвищення морального рівня особистості підоблікових.

Старший інспектор Димитровського міського відділу

кримінально-виконавчої інспекції Ольга Соловйова

DSC 2113 754763685

DSC 2108 47389547

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Система Orphus