rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Димитрові провели день права для вихованців школи-інтернату

Понедельник, 28 марта 2016 09:03

24 березня 2016 року співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції завітали до школи-інтернат м. Димитров та прийняли участь у заході під назвою «Закон. Права. Обов’язки».

На зустрічі з дітьми окрім представників кримінально-виконавчої інспекції були присутні інспектор міського відділу поліції та спеціаліст у справах дітей при Димитровському міськвиконкомі.
Захід пройшов незвичайно і дуже цікаво та був проведений з метою ознайомлення школярів 5-9 класів з основними законами України, їх правами і обов’язками, а також з метою отримання учнями інформації щодо відповідальності за свою поведінку та вчинки.
Учні старших класів підготували сценки на правову тематику, які продемонстрували гостям та всім присутнім, а педагоги школи-інтернат розповіли про права та обов’язки дітей. Потім інспектор поліції Віталій Тютюник і старший інспектор відділу КВІ Ольга Соловйова ознайомили дітей з адміністративною та кримінальною відповідальністю, видами покарань, які можуть застосовуватися до неповнолітніх, а психолог кримінально-виконавчої інспекції Ліана Гелих розповіла школярам, що саме з вчинення дрібних проступків, неслухняної поведінки в ранньому віці починається схильність до протиправної поведінки, що в подальшому призводить до скоєння злочинів.
Наприкінці заходу дітям був продемонстрований документальний фільм «Жахи дитячої колонії».
Після заходу співробітники Димитровського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції, разом з іншими гостями заходу, прийняли участь у засіданні ради профілактики правопорушень, де окремо була проведена виховна робота з тими дітьми, які мають проблеми з поведінкою у школі.

олиции

 

Галерея изображений

Комментарии  

# Ольга 28.03.2016 00:33
Какие умнички работают в наших службах! Успевают и свою работу выполнять и с детишками города работать. Уверена, что такие встречи ребятам пойдут только на пользу, ведь с раннего возраста они дают понять, что за свое негативное поведение им придется отвечать по закону.
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама