USD: 26.92   EUR: 29.1   RUB: 0.47
Ясно

3°C

Покровск

Ясно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Постановка цілей з використанням методики SMART

Воскресенье, 06 марта 2016 16:55

4 березня 2016 року неповнолітні засуджені, які перебувають на обліку в Димитровському міському відділі кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області вчилися правильно ставити перед собою цілі, бо тільки правильна постановка цілі приводить до очікуваного результату.
Підоблікові  ознайомилися з тим, що при постановці цілей прийнято використовувати методику SMART, тобто ціль повинна бути конкретною, вимірюваною, досяжною, підкріпленою ресурсами та співвіднесеною з часом. Ціль необхідно написати, бо є правило – чого не написано – того не існує.
Для того, щоб навчитися правильно формулювати цілі підлітками була виконана вправа  «кораблі», бо як корабель обирає напрямок та йде до землі, так і в житті -  той, хто знає куди йде і що робити, в результаті досягає цілі.

celi dimitrov2016 jhghjg
На аркуші паперу в формі основи корабля хлопці написали правильно сформовану свою ціль, на папірцях в формі парусів - осіб, яким вони розкажуть  про неї  та  осіб, які можуть допомогти дітям  приблизитися до цілі; на найбільшому папірці – перерахували свої ресурси, які допоможуть у досягненні цілі, на папірцях в формі хвиль – зазначили ті дії, які потрібно зробити. Цілі були різними, деякі  хлопці хотіли придбати  автомобіль, інші мати хорошу, по їх мірках, роботу або відкрити свій бізнес, а дехто мріяв створити свою родину.
Потім неповнолітні наклеїли на плакат з кораблями, який був намальований психологом відділу, деталі своїх кораблів, та отримали об’ємні  зображення з прописаними своїми цілями та діями для їх досягнення.
Наприкінці заняття діти зробили висновок, що невизначеність цілей приводить до невизначеності результатів, а ті люди,  у яких  немає цілей, просто живуть звичним життям, а потім жалкують, що прожили його безцільно.

Начальник Димитровського міського відділу
Кримінально-виконавчої інспекції
Ємчик Вікторія

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Система Orphus