USD:    EUR:    RUB:
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Чудова пряникова пошта

Суббота, 02 января 2016 11:24

Напередодні новорічних свят учні загальноосвітньої школи № 5 взяли участь в акції «Пряникова пошта: Схід і Захід разом». Охочих написати листа дітям на Західну Україну серед наших школярів виявилося багато. Організаторам акції – ініціативній групі «Країна мрій» -  було передано 176 листів від наших учнів. Діти писали про себе, свої захоплення, мрії, надії, сподівання і про те, як планують зустріти Новорічні свята та провести такі довгоочікувані зимові канікули. У листи вкладали малюнки, сувеніри, зроблені власноруч. Для того, щоб можна було зв’язатися з новим другом, школярі наприкінці листа вказували свою електронну адресу або пропонували  знайти одне одного в соціальних мережах.  А потім розпочалися дні очікування відповіді.
І ось надійшли зворотні листі, разом з якими діти отримали змогу поласувати смачними та запашними  гостинцями – пряниками від друзів із Заходу. Директор школи Т.М. Кірсанова разом з волонтерами вручила листи з солодкими подарунками учням та подякувала класам, які взяли найактивнішу участь в акції.
«Пряникова пошта» сподобалась нашим школярам, багато хто з них виявив бажання листуватися з новими друзями. Ми дякуємо «Країні мрій» за ініціативу в проведенні цікавої акції та сподіваємось, що нові знайомства переростуть у велику дружбу!


Заступник директора з ВР ЗОШ № 5
Голуб І.В.

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://shkvarki.org/dimitrov/item/4316-chudova-pryanikova-poshta#sigProIde8e3248045

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Система Orphus