Научная смена Димитрова

Научная смена Димитрова

У грудні 2015 року у м.Димитрові був проведений І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, який складався з двох турів:
І тур – написання контрольних робіт з базових дисциплін (04.12.2015);
ІІ тур – (очний) захист науково-дослідницьких робіт (21.12.2015).
У написанні контрольних робіт з базових дисциплін математики, української літератури, російської мови, англійської мови, світової літератури, біології, історії України, географії взяло участь 31 учень- член МАН з Димитровського міського ліцею, НВК- гімназії, ЗОШ № № 1, 5, 9, 10 та Будинку творчості дітей та юнацтва.
Вищі бали за результатами контрольних робіт отримали:
з біології – Прокопенков Владислав -учень НВК - гімназії – 12 балів;
з біології – Безугла Лілія – учениця ДМЛ - 12 балів;
з історії України – Панасюк Уляна – учениця ЗОШ № 9;
з біології – Камчатна Ганна – учениця НВК-гімназії – 11 балів;
з російської мови Фадєєва Анастасія – учениця ЗОШ № 10 – 11 балів.

21.12.2015 відбувся ІІ (очний) тур - захист науково-дослідницьких робіт.За результатами роботи журі у міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН найкращими учнями –членами МАН стали:

ІСТОРИКО-ГЕОГРАФІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ:
секція « Історія України»»
2 місце - Панасюк Уляна - учениця 10 класу ЗОШ № 9
3 місце – Павлюк Андрій – учень 11 класу ЗОШ № 9

секція « Географія та ландшафтознавство»
3 місце – Томас Олексій - учень 11 класу ДМЛ

ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОЛОГІЇ ТА МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА:
секція « Англійська мова»
2 місце - Курчинок Єлизавета - учениця 11 класу НВК-гімназії
2 місце – Скалько Ганна – учениця 11 класу НВК – гімназії
3 місце – Жолоб Єлизавета – учениця 11 класу ДМЛ
3 місце – Сирватка Кристина – учениця 11 класу ДМЛ
3 місце – Беспалий Олександр – учень 10 класу ЗОШ № 9
секція « Російська мова»
2 місце - Фадєєва Анастасія – учениця 10 класу ЗОШ № 10
секція « Світова літератураа»
3 місце - Григор’єва Наталія - - учениця 10 класу ЗОШ № 9

ХІМІКО-БІОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ:
секція «Загальна біологія»
1 місце – Прокопенков Владислав -вихованець БТДЮ, учень 11 класу НВК-гімназії
2 місце - Безугла Лілія - вихованка БТДЮ, учениця 11 класу ДМЛ

секція «Лісознавство»
1 місце – Камчатна Валерія - -вихованка БТДЮ, учениця 11 класу НВК-гімназії
секція «Біологія людини»
3 місце – Чепурко Карина - вихованка БТДЮ, учениця 11 класу ДМЛ
3 місце - Мельникова Євгенія -вихованка БТДЮ, учениця 11 класу ДМЛ

Виконавець
Сівакова С.М.

Галерея изображений

Смотреть встроенную онлайн галерею в:
http://shkvarki.org/dimitrov/item/4173-nauchnaya-smena-dimitrova#sigProIdcd76126439

Похожие материалы (по тегу)

Добавить комментарий

Система Orphus