rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Поліцейські Мирнограду проводять профілактику ПДР Покровский отдел полиции

Поліцейські Мирнограду проводять профілактику ПДР

Среда, 13 ноября 2019 10:37

Співробітниками   сектору реагування патрульної поліції Мирноградського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області було проведено профілактичну роботу з мешканцями м. Мирноград з приводу не допущення порушень ПДР України пішоходами, а саме п. 4.7 в якому забороняється пішоходам перетинати проїздну частину поза межами пішохідного переходу та п. 8.7.7 в якому забороняється пішоходам перетинати проїзду частину на червоний сигнал світлофора.

Мешканцям м. Мирноград було роз'яснено, що за порушення вищевказаних пунктів ПДР України є адміністративна відповідальність за ст. 127 ч.1 КУпАП.

Також було проведено профілактичні бесіди з водіями о недопущенні порушень п. 14.6. ПДР України в якому вказується в яки випадках забороняється обгін, а саме обгін заборонено:

а) на перехресті;

б) на залізничних переїздах і ближче ніж за 100 м перед ними;

в) ближче ніж за 50 м перед пішохідним переходом у населеному пункті і 100 м - поза населеним пунктом;

г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;

ґ) транспортного засобу, який здійснює обгін або об'їзд;

д) у тунелях;

е) на дорогах, що мають дві і більше смуги для руху в одному напрямку;

є) колони транспортних засобів, позаду якої рухається транспортний засіб з увімкненим проблисковим маячком (крім оранжевого)та, що за порушення даного пункту правил є адміністративна відповідальність за ч.2 ст.122 КУпАП, та п. 12.4, 12.5, 12.6 у яких вказується дозволена швидкість руху, та про не допущення порушень п. 18.1 ПДР України, в якому йде мова про те, що

Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. Водіям було роз'яснено, що за порушення даного пункту є адміністративна відповідальність за ч.1 ст.122 КУпАП.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама