rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Поліція Мирнограду нагадала школярам про безпеку на дорозі Покровский отдел полиции

Поліція Мирнограду нагадала школярам про безпеку на дорозі

Среда, 23 октября 2019 12:15
З метою профілактики безпеки дорожнього руху та проведення операції «Безпека руху-це життя!» поліцейські сектору реагування патрульної поліції Мирноградського ВП проводять з дітьми заняття з правил дорожньої безпеки в навчальних закладах.
З 21 жовтня в м Мирноград почалися шкільні канікули, діти вирушили на відпочинок, але, на жаль, в цей період традиційно збільшується число ДТП за участю неповнолітніх, оскільки багато дітей залишилися без нагляду дорослих.
22.10.2019 року школярів ЗОШ № 5 м. Мирноград відвідали поліцейські сектора реагування патрульної поліції Мирноградського ВП. Щоб нагадати дітям правила поведінки на дорозі, було проведено спеціальне заняття з Правил дорожнього руху. Головна мета цього заняття - закріпити у дітей навички безпечної поведінки на дорозі, ще раз нагадати, як правильно переходити проїзну частину, які заходи безпеки потрібно дотримуватися при русі поблизу проїзної частини. Заняття проходило у формі вікторини та конкурсів. Під час заняття, інспектора розповіли про небезпечні ситуації, які можуть виникнути на дорозі, та як їх можна уникнути, нагадали про правильне застосування світловідбиваючих елементів в темний час доби, їзді на велосипедах і роликах. 
Особливу увагу було приділено правильному використанню ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв.
Хлопці та дівчата, спільно з поліцейськими, грали в ігри, відповідали на питання на знання правил дорожнього руху, які підготували поліцейські. Всі завдання діти виконували з великим захопленням і завзяттям, при цьому показуючи хороші знання правил дорожнього руху. 
Поліцейські Мирноградського ВП вдячні заступнику директора ЗОШ № 5 Голуб Ірині за співпрацю.
Робота з дітьми по вивченню Правил дорожнього руху України буде продовжена.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама