info@shkvarki.org
БІйці з Мирнограду стали першими у Болгарії Мирноградский горсовет

БІйці з Мирнограду стали першими у Болгарії

Среда, 07 августа 2019 12:27
У період літніх канікул спортсмени відділення тхеквондо ОблКДЮСШ і СК ФЕНІКС під керівництвом Сергія Жувака взяли участь в серії всеукраїнських і міжнародних зборів. Почали з Богодухів та Старого Салтова, Харківська область, де лідери команди пройшли атестацію на темно-коричневі пояса і фінішували міжнародними змаганнями з формальних комплексів і боям Pontica Cup в Чорноморці, Болгарія.
Незважаючи на хорошу підготовку, дуже важко далася атестація хлопцям, яка зайняла два дні в шести розділах! Але це був відмінний досвід і тепер Ратушний Артем, Пухальская Марія і Дербеньов Єгор готові до захисту чорних поясів в грудні!
Pontica Cup видався напруженим, адже в півфіналі і фіналі мирноградці зійшлися з сильними спортсменами з Білорусі і Румунії. Це чудовий досвід для хлопців, але це спорт - десь удача була на нашому боці і на останніх секундах виривали перемогу і ставали чемпіонами змагань - як Землянський Костянтин, 25-24. Десь просто виживали як Животова Олена з румункою, перемігши 34-28. А десь вигравали на класі з величезним відривом як Фундука Микола - 38-1!
У формальних комплексах проявили себе Штих Поліна і Землянський Костянтин, які стали чемпіонами.
Також мирноградці завоювали 15 срібних та бронзових нагород і у  загальному заліку взяли великий кубок!