info@shkvarki.org
Здобутки мирноградських борців Мирноградский горсовет

Здобутки мирноградських борців

Пятница, 04 января 2019 09:22
Перед Новим роком у м. Бахмут відбувся XI відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків, присвячений видатним борцям Донеччини, повідомляє Мирноградська міська рада. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів з Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Мирноградські хлопці гідно виступили на турнірі, показали свої найкращі здібності та здобули два других і три третіх місць. За підсумками змагань кращі результати показали:
II місця - Олег Лебедєв (вагова категорія 51 кг), ЄвгенГопка (вагова категорія 80 кг); III місця – Михайло Лебедєв (вагова категорія 32 кг), Владислав Калько (вагова категорія 48 кг),Гліб Єрохін (вагова категорія 47 кг). Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями.