USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

1°C

Покровск

Переменная облачность

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У Мирнограді нетверезий чоловік отримав опіки

Вторник, 06 ноября 2018 16:23
6 листопада 2018 року у Мирнограді, в м-ні «Східний» власник квартири в нетверезому стані курив в ліжку, в результаті чого зайнявся диван та виникла пожежа в двокімнатній квартирі на 4-му поверсі п'ятиповерхівки. Чоловік отримав термічні опіки та був госпіталізований до Мирноградської центральної міської лікарні з діагнозом опіки правої кисті І-ІІ ступеня.  Чоловіка врятувало те, що поряд з диваном проходила пластикова труба по опаленню, яка в результаті дії високих температур розплавилася та частково загасила пожежу, тим самим вдалося уникнути поширення полум’я по всій квартирі. 
Це вже 9-й випадок травмування на пожежах на території обслуговування ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області та 5-й випадок травмування в м. Мирноград.
Як зазначають рятувальники, основними причинами виникнення займань і як наслідок загибелі людей на них є власна недбалість, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки у побуті та куріння в ліжку в нетверезому стані.
Тож, заважаючи на вкрай невтішну та трагічну статистику, рятувальники ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області вкотре звертається до громадян з проханням неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки. Розповідайте дітям про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Майже кожній пожежі можна запобігти! Для цього слід обов'язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби “101”, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.
Завжди дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань! Зокрема:
- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, тощо;
- не паліть у ліжку!!!!;
- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.
- подбайте про справність печей та обігрівальних приладів.
Пам'ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама