USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Чисто

13°C

Покровск

Чисто

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Завдяки кредиту ЄІБ у міській лікарні Мирнограда знову працює хірургічний корпус Избранное

Четверг, 11 октября 2018 13:32
Сьогодні було офіційно відкрито хірургічний корпус центральної міської лікарні м. Мирноград. Реконструкцію приміщень було здійснено за фінансової підтримки Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) та за технічної підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН). Відтепер відділення може обслуговувати 11 000 пацієнтів на рік.
Це перший із сотень об'єктів соціальної інфраструктури, які відремонтують у східній Україні в рамках Програми раннього відновлення України, що реалізується на кошти, виділені ЄІБ.
Хірургічний корпус було реконструйовано та відновлено. Окрім того, було придбано і встановлено рентгенівський апарат виробництва Італії. Це перший капітальний ремонт лікарні за останні 40 років. Востаннє обладнання лікарні оновлювалося в 1974 році. Загальна вартість проекту склала 7 686 000 гривень (майже 230 000 євро).
«Реконструкція лікарні – один із сотень проектів з відновлення об'єктів інфраструктури, передбаченого нашою Програмою раннього відновлення України. Загальна сума становить 200 млн євро», — сказав голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні пан Жан-Ерік де Загон.
«На відміну від інших програм, коли ми підтримуємо масштабні і довгострокові інфраструктурні проекти, Програма раннього відновлення України зосереджена на вирішенні конкретних місцевих і невеликих, проте нагальних задач. Після завершення відновлювальних робіт життя тисяч місцевих мешканців поліпшиться. У наших найближчих планах – ремонт  соціального центру і житла для внутрішньо переміщених осіб, що має завершитися до кінця року», — додав пан де Загон. До Мирноградської центральної міської лікарні за спеціалізованою медичною допомогою (хірургічною, травматологічною та урологічною) звертаються не лише жителі Мирнограда, але й усієї західної частини Донеччини, адже відділенням лікарень сусідніх районів та міст бракує необхідних матеріально-технічних ресурсів та медичного персоналу. Послуги лікарні користуватимуться ще більшим попитом, адже у Мирнограді зараз мешкає понад 17 000 зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб.
«Європейський Союз є на передньому краї надання допомоги для раннього відновлення сходу України з самого початку конфлікту, — відзначив посол Хюг Мінгареллі, голова Представництва Європейського Союзу в Україні. — Ми і надалі підтримуватимемо український народ у рамках цієї Програми раннього відновлення, що доповнює нашу співпрацю заради розвитку та надання гуманітарної допомоги Україні».
Бойові дії на сході України та анексія Криму призвели до того, що 1,5 млн людей, зокрема понад 200 000 дітей, зазнали внутрішнього переміщення. Десятки лікарень, шкіл і дитячих садків були зруйновані або пошкоджені внаслідок збройного конфлікту або ж прийшли у непридатний стан через тривалу відсутність ремонту. За наявною інформацією, 130 медичних установ досі потребують відновлення. Тільки у 2017 році близько 66 % медичних установ, що знаходяться на відстані п'яти кілометрів від зони бойових дій, повідомили про пошкодження за період кризи. Окрім того, доступ до медичних послуг обмежений або надто дорогий через транспортні проблеми.
«У східній Україні ПРООН та її партнери зосереджують зусилля на наданні допомоги найбільш вразливим категоріям населення і тим, хто стикається з найбільшими ризиками, проживаючи у районах, що постраждали від конфлікту та поблизу лінії зіткнення, — сказав Віктор Мунтяну, керівник Програми відновлення і розбудови миру, ПРООН. — Завдяки цій ініціативі вони знову отримають доступ до медичних, освітніх та соціальних послуг і зможуть повернутися до нормального життя».
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) — банк ЄС, який надав уряду України кредит у розмірі 200 млн євро в рамках Програми раннього відновлення України. Позика на вигідних умовах має сприяти покращенню інфраструктури та якості життя людей, що постраждали від конфлікту на сході України.
Згідно з Угодою про технічну допомогу між ЄІБ та Міністерством регіонального розвитку, реалізацію Програми раннього відновлення допомагає контролювати Програма розвитку ООН.
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама