(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Успіхи борців Мирнограду

Среда, 26 сентября 2018 14:15
З чемпіонату області, який відбувся в Добропіллі, дзюдоїсти Мирнограду привезли 3 перших, 5 других та 4 третіх місць. Чемпіонами стали Мороз Всеволод (НВК) у ваговій категорії 55 кг, Щербак Сніжана (ЗОШ № 10) у ваговій категорії 44 кг, Лисенко Єлизавета (ЗОШ № 4) у ваговій категорії 28 кг.
У Краматорську  відбувся відкритий Чемпіонат з боротьби дзюдо, присвячений 150-й річниці міста на призи першого майстра спорту СРСР Ю. Пшеничного. В ньому взяли участь понад 100 спортсменів з Лимана, Краматорська, Мирнограда, Покровська, Слов'янська та Добропілля. Успішно виступивши на змаганнях, мирноградські борці привезли 2 перших, 5 других та 7 третіх місць. "Зололто" здобули Мороз Всеволод і Кочегарова Дар'я.
Юні вихованці відділення вільної боротьби ДЮСШ виступили в місті Токмак Запорізької області, де відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті Героя Радянського Союзу П.І.Матюха. На перших змаганнях високого рангу в цьому навчальному році мирноградські борці – Хатнянський Руслан (ЗОШ № 1) та Філонович Богдан (НВК) взяли участь у фінальних сутичках та вибороли другі місця.