USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

2°C

Покровск

Облачно

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

У Мирнограді знайшли винних в трагедії з маленькою дівчинкою Покровский отдел полиции

У Мирнограді знайшли винних в трагедії з маленькою дівчинкою Избранное

Четверг, 14 июня 2018 09:50
Красноармійською місцевою прокуратурою за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Донецькій області ДЗЕ НП України повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, трьом посадовцям Мирноградського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу», чиї дії спричинили тяжкі наслідки.
Установлено, що у жовтні 2017 року під керівництвом начальника дільниці вказаного підприємства проводився ремонт трубопроводу водопостачання на одній із вулиць міста. По закінченню робіт був складений і підписаний директором підприємства акт виконаних робіт, у якому зокрема  зазначалось, що котлован після ремонту трубопроводу  засипаний, що фактично не відповідало дійсності. У свою чергу головний інженер не здійснив покладену на нього функцію щодо загального контролю за виконанням ремонтних робіт на об'єкті.
На даний час досудове розслідування триває.
Нагадаємо, ввечері 16 квітня до поліції звернулась мешканка міста Мирноград, яка повідомила про те, що її 5-річна донька пішла гуляти та зникла. До пошуків дівчинки були задіяні співробітники поліції та рятувальники, залучилися і місцеві мешканці. Тіло дитини було знайдено поблизу будинку у ямі з водою, яка залишилася після проведення вказаних ремонтних робіт. Причина смерті: механічна асфіксія внаслідок закриття дихальних шляхів водою при утопленні. 

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама