rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Покровське об’єднане управління ПФУ - центр у Мирнограді Избранное

Четверг, 07 июня 2018 16:25
Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області повідомляє, що 31 травня 2018 року Красноармійське об’єднане управління Пенсійного фонду України та управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Донецької області реорганізовані шляхом злиття. Про це інформує газета Маяк.
 
Утворено Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області з юридичною адресою: 85323, м. Мирноград, вул. Центральна, 13, начальник управління – Неля Аржавітіна.
 
Як зазначила Неля Вікторівна, дана реорганізація жодним чином не створить труднощів для громадян, що звертаються до органів Пенсійного фонду України.
 
Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи Покровська, Покровського району та Мирнограда можуть і надалі звертатись до підрозділів обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення, подавати документи для призначення (перерахунку) та виплати пенсій, отримувати розрахунки доплати до мінімального страхового внеску за неповні місяці роботи застрахованої особи та отримувати роз’яснення з інших питань, віднесених до компетенції органів Фонду, які продовжуватимуть свою роботу на базі управлінь за адресами:
 
м. Покровськ та Покровський район – м. Покровськ, вул. Центральна, 154;
 
м. Мирноград – м. Мирноград, вул. Центральна, 13.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама