USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Переменная облачность

0°C

Покровск

Переменная облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Дорогу Мирноград-Костянтинівка закрито на ремонт Избранное

Понедельник, 14 мая 2018 10:55
Дорожників Донеччини без перебільшення можна назвати першопрохідниками, адже до цього часу країна не мала практичного досвіду ремонту монолітних цементобетонних доріг, побудованих за радянських часів нашвидку для транспортного сполучення між промисловими містами.
На даний час технологію відпрацьовують на об’єкті капітального ремонту Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка між Мирноградом та Костянтинівкою (від с. Нова Полтавка у напрямку Костянтинівки). Загальна довжина ремонтуємої ділянки – 17 км.
Під час капремонту шляховики мають вирішити кілька завдань:
•максимально раціонально використати старий, але міцний будматеріал, тобто роздрібнити (дефрагментувати) монолітну цементобетонну плиту товщиною ≈20 см та посилити ним дорожній одяг;
•розв’язати проблему високої вологості ґрунтів земляного полотна, зокрема, улаштувати дренуючий шар для порятунку перезволожених ділянок дороги;
•улаштувати ефективну систему водовідведення, у тому числі відремонтувати або замінити 22 залізобетонні водопропускні труби тощо.
Додамо, що для капремонту національної траси Н-32 підрядник ТОВ «Славдорстрой» придбав унікальну дорожню спецтехніку, аналогів яких ще немає в країні. «Impactor 3000H в результаті руйнування дорожнього покриття дозволяє отримати фрагментований залишок. Крім того, при функціонуванні установки відбувається повне відділення цементобетону від металевої арматури і утворення щебеню, придатного для подальшого використання. Робота такої установки, в основі якої лежить використання барабану з масою близько 13 тонн, значно економить фінансові та трудові витрати», – повідомляє підрядник на своїй сторінці у Фейсбук.
Додамо, що під час ремонту проїзну частину буде розширено на один метр; на об'єкті улаштують шари з щебенево-піщаної суміші та  двошарове асфальтобетонне покриття з верхнім шаром із щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20). 
Замовник робіт – Служба автомобільних доріг у Донецькій області. Розробник проекту – ТОВ «Інститут Укрдорпроект». Науково-технічний супровід здійснює Державне підприємство «Державний дорожнiй науково-дослiдний iнститут iменi М.П. Шульгiна» (ДП «ДерждорНДІ»). Джерело фінансування: спеціальний фонд обласного бюджету (кошти від «митного експерименту».
На час проведення капремонту Н-32 змінюється схема проїзду автотранспорту між Мирноградом і Костянтинівкою!
 
Служба автомобільних доріг у Донецькій області повідомляє водіям та перевізникам про тимчасове закриття руху автодорогою загального користування державного значення Н-32 Покровськ – Бахмут – Михайлівка за маршрутом Мирноград – Костянтинівка. (До реформування – Т-05-04 Красноармійськ – Артемівськ – Михайлівка.) На час проведення капремонту національної траси пропонується альтернативний маршрут з використанням місцевих доріг!
 
Увага! З 12 травня проїзд між Мирноградом і Костянтинівкою здійснюватиметься через села Попів Яр та Полтавка! Схема маршруту: а/д Т-05-04 км 26+000→с. Попів Яр→с. Полтавка→а/д Т-05-04 км 38+000  (і у зворотному напрямку).
 
Закриття ділянки пов’язано з проведенням капітального ремонту національної траси з використанням нових технологій з розламування цементобетонного покриття та необхідністю перевлаштування зношених водопропускних труб під дорожнім насипом. Заходи дозволять максимально скоротити терміни ремонтних робіт та убезпечити дорожній рух.

 

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама