USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-3°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Поліцейські Мирнограду розшукали трьох підлітків

Воскресенье, 18 марта 2018 13:11
До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що її 16-річний син зник.
Поліцейські, які прибули за викликом з’ясували, що хлопець пішов гуляти з друзями ще два дні тому, але додому так і не повернувся. Мати сподівалася знайти дитину власними силами, а коли їй це не вдалось, звернулась до поліції.
photo 2018 03 17 10 27 15 0
Відразу по тривозі був піднятий особовий склад Мирноградського відділення поліції і орієнтований на пошуки неповнолітнього. Правоохоронці відразу почали «прочісувати» місцевість поблизу проживання родини, а також сусідні вулиці. Вже через декілька годин пошуків підліток був знайдений на одній з вулиць міста. Хлопець пояснив співробітникам поліції, що не повернувся додому, бо просто хотів гуляти.
Крім того, під час пошуків 16-річного зниклого підлітка, правоохоронці виявили ще двох хлопців 11-ти та 15-ти років, які ночували на теплотрасі. З’ясувалося, що їх батьки зловживають спиртними напоями та вихованням дітей не займаються.
photo 2018 03 17 10 27 10 1
Тому, в пошуках «кращої долі» хлопці пішли з дому та вели самостійне життя. А ось їх батьки навіть не шукали дітей та не цікавились їхньою долею. Поліцейські розшукали батьків юних «знайд» та притягнули їх до адміністративної відповідальності за статтею 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. До речі, відносно матері 11-річного хлопця вже в цьому році інспектори ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції складали аналогічний адміністративний протокол. Але це ніяк не вплинуло на горе-матусю, яка так і не змінила своє відношення до сина.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама