USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Ясно

10°C

Покровск

Ясно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Мирноградська міськрада пропонує путівки для оздоровлення дітей

Вторник, 13 марта 2018 15:26
Батьків та опікунів дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки (дітей пільгових категорій) запрошуємо для заповнення заявок на отримання пільгової путівки іх дітям влітку 2018 року. 
Також діти, які не мають пільгової категорії мають можливість оздоровитися у таборах, які знаходяться на території Донецької області.
У 2017 році вперше було реалізовано механізм з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, так званий «Полтавський метод». 
У 2018 році цей механізм також буде реалізовуватися!
Що це за метод?
Цей метод передбачає часткове відшкодування вартості путівки у розмірі одного прожиткового мінімуму на одну дитину від 6 до 18 років, встановленого Законом України.
Хто має право скористатися даним методом?
На часткове відшкодування вартості путівки мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання/реєстрації один раз на рік.
Які можуть бути джерела залишкової оплати вартості путівки?
Це можуть бути:
- батьки;
- первинні організації профспілок, членом яких є один з батьків дитини;
- благодійні організації;
- інші кошти, не заборонені чинним законодавством.
Звертаємо увагу на те, що часткове відшкодування вартості путівки на оздоровлення дітей здійснюється лише для зміни, яка складає не менше, ніж 21 день!
Сектор у справах сім’ї та молоді Мирноградської міської ради запрошує до співпраці батьків, первинні профспілкові організації підприємств, установ, благодійні організації.
Для заповнення заявок та для отримання інформації звертайтесь до сектору у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради ( каб. № 12)

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама