USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Облачно

-1°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
Семінар для молоді у Мирноградському центрі зайнятості Мирноградский центр занятости

Семінар для молоді у Мирноградському центрі зайнятості

Пятница, 02 марта 2018 14:20
1 березня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості було проведено семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді», повідомляється на сторінці Фейсбук організації. Метою семінару було ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, з варіантами працевлаштування та шляхами реалізації професійної кар’єри.
Разом з фахівцем профорієнтації присутні намагалися визначити переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції. «Молодь – це рушійна сила на ринку праці, але й одна з найбільш вразливих категорій незайнятого населення. Її працевлаштування не є простим, а тому вимагає особливої уваги» - зауважила Любов Міркіданова.
Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем. При виконанні відповідних вправ присутні мали можливість оцінити власні позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання.
Вдосконалити навички з пошуку роботи, набути нової компетенції та знань, щоб відповідати вимогам роботодавців, учасникам запропоновано долучитись до он-лайн – курсів, які пропонують партнери Державної служби зайнятості України: «Prometheus» та «Lingva.Skills» .
На думку сучасної молоді, заходи такого плану орієнтують їх на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти план досягнення професійних цілей.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама