USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Дождь

12°C

Покровск

Дождь

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Пенсіонера з Мирнограду ошукали на 3 тисячі гривень

Пятница, 19 января 2018 11:37
До Мирноградського відділення поліції звернувся місцевий мешканець із повідомленням, що з його банківського рахунку зникли кошти.
 
Потерпілий розповів, що до нього на мобільний зателефонував незнайомець, який представився працівником служби безпеки банку та повідомив, що треба активувати його картку. Це не здивувало пенсіонера, адже в грудні він дійсно замовив нову банківську картку. Чоловік, впевнений в тому, що дійсно розмовляє з представниками банку, назвав дані своєї картки. А після того, як на телефон прийшло смс-повідомлення про зняття з його рахунку більше  3 тисяч гривень, пенсіонер зрозумів, що потрапив у тенета шахраїв.
 
«Незважаючи на застереження від правоохоронців, довірливі громадяни продовжують ставати жертвами шахраїв. Пам’ятайте: фінансова установа ніколи не цікавитиметься персональною інформацією клієнта, оскільки має доступ до неї. Ніколи і за жодних обставин не надавайте дані банківської картки незнайомцям. Якщо виник сумнів, самостійно зв’яжіться з представниками відділення банку. Коли усе ж ви постраждали від дій шахраїв, негайно телефонуйте на лінію «102» або зверніться у найближчий підрозділ поліції», – зазначив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама