(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Жовтневі досягнення мирноградських боксерів

Вторник, 31 октября 2017 10:42
На початку жовтня в складі збірної команди Донецької області вихованці міської федерації боксу Сергій Терехов та Марк Горбачов (тренер В.В.Нешин) приймали участь в змаганнях чемпіонату України серед юнаків в м. Бердянськ. За підсумками змагань Сергій Терехов в ваговій категорії 38,5 кг. виборов 3 місце та "бронзову" нагору.
З 17 по 21 жовтня збірна команда міста приймала участь в змаганнях Всеукраїнського турніру з боксу серед юнаків на призи заслуженого майстра спорту СРСР В.В.Мірошниченко. В змаганнях приймали участь 267 спортсменів з Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей та республіки Молдови. Проявивши бійцівський характер та високу технічну підготовку 7 боксерів нашої команди завоювали перші місця в своїх вагових категоріях це : Сергій Терехов, Марк Горбачов, Богдан Трипольський, Костянтин Погреєв, Владислав Пилін, Арсен Михайлюк, Єгор Манкін. Друге місце посів Роман Петров.
Відзначаємо що виконавчий комітет Мирноградської міської ради регулярно надає фінансову допомогу федерації боксу міста для участі спортсменів в змаганнях .