USD: 26.5   EUR: 31.37   RUB: 0.47
Дождь

6°C

Покровск

Дождь

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

Прокуратура притягує до відповідальності посадовців за смерть на шахті у Мирнограді

Понедельник, 25 сентября 2017 16:47
Димитровський відділ Красноармійської місцевої прокуратури затвердив та скерував до суду обвинувальний акт стосовно двох посадовців підприємства «Шахта «Капітальна» Державного підприємства «Мирноградвугілля», які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.
 
Трагедія сталася 4 липня 2016 року із 44-річною вантажницею лісового складу під час виконання робіт з розпилювання лісоматеріалів.  В процесі розпилювання стійки стався мимовільний викид елементів, одним з яких її вдарило у черевну порожнину. Жінку було госпіталізовано до лікувальної установи, однак врятувати її життя не вдалося.
 
На теперішній час обвинувальний акт стосовно двох посадовців, відповідальних за техніку безпеки, скеровано до суду для розгляду по суті.  
 
Довідково: санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на строк до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама