USD: 28.67   EUR: 34.99   RUB: 0.51
Облачно

0°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org
×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 783

У Мирнограді для культурного та духовного розвитку дітей працює безліч гуртків

Среда, 08 февраля 2017 13:07

Для задоволення естетичних потреб дітей і молоді, їх культурного та духовного розвитку у нашому місті працюють: ПСМНЗ музична школа; централізована бібліотечна система (3 бібліотеки), відомчі заклади: ПК ім. Артема, центр гармонійного розвитку дітей та підлітків «Бригантина» та два народних музеї історії шахт - ім. Димитрова і шахти «Центральна».

У 2016 році в закладах культури працювало 54 гуртки, в яких проводили свій вільний час 1547 дітей. Для порівняння у 2015 році в закладах культури міста працювало 56 гуртків, які відвідували 1299 чоловік.

Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (ПСМНЗ) музична школа є центром музично-естетичного виховання дітей та підлітків нашого міста, де вже багато років тримається постійний контингент – 405 учнів, які навчаються, за батьківські кошти, на фортепіано, баяні, акордеоні, гітарі та синтезаторі, домрі і скрипці, вокалу та хоровому співу. В музичній школі навчаються також і діти пільгової категорії, для порівняння

у 2015 році:

 • діти-сироти – 7;

 • діти-інваліди – 7

 • діти матерів-одначок – 24

 • діти з багатодітних сімей – 48;

 • діти батьків-інвалідів – 9;

 • втрата годувальника – 6

 • інші пільги – 17.

у 2016 році:

 • діти-сироти – 9;

 • діти-інваліди - 7

 • діти матерів-одначок – 26

 • діти з багатодітних сімей – 51;

 • діти батьків-інвалідів – 9;

 • втрата годувальника – 6

 • інші пільги – 17.

Всього в музичній школі дітей пільгових категорій у 2015 році навчалося 118 чоловік, а у 2016 році – 125 чол.

Музика- це наше життя. Це кожен день доводять викладачі дитячої  музичної школи, які з творчістю підходять до своєї справи.

FB_IMG_1486582917927.jpgНа фото викладач фортепіанного відділу Кот Леся Віталіївна з деякими зі своїх учнів. Наразі йде активний процес навчання та  підготовки до академічного  концерту.

 

Діти, молодь, які займаються в студіях і гуртках закладів культури, незалежно від їх підпорядкування, мають можливість і приймати участь у конкурсах різних рівнів. У 2016 році діти прийняли участь: в обласному відкритому фестивалі-конкурсі української пісні «З Україною в серці», у Всеукраїнському дитячому-молодіжному фестивалі - конкурсі мистецтв «Перлина Кам’янця", у Всеукраїнському вокальному конкурсі «Созвездие талантов»,: «Бахмутська весна» - обласний огляд-конкурс виконавської майстерності учнів ПСМНЗ МШ, «Музика кохання» - VII Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв та творчості, у міському конкурсі читців «Вічне і живе Шевченкове слово», «Барвистий віночок» - Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості, у Чемпіонаті Донецької області Всесвітньої УНІІ культури та мистецтв із сучасної, естрадної, народної і бальної хореографії «Астра-кап 2016»:, «Весняна феєрія» - Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтва і творчості, Міжнародні змагання із сучасної, естрадної, народної, бальної хореографії, у Міжнародних змаганнях із сучасної, естрадної, народної, бальної хореографії, у Міжнародному конкурсі виконавської майстерності «Сузір’я Святогір’я», у Другому рейтинговому турі Гран-прі World UCA з сучасної хореографії, у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Парад талантов», у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавської майстерності як дитячих так і дорослих колективів «Арт-Домінанта», у телевізійному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Зірки та зірочки», у регіональному фестивалі-конкурсі ансамблевої музики «Нас музика з’єднала», у конкурсі малюнків «Моя країна – Україна!», у Відкритому конкурсі юних піаністів «Музичні барви», Всеукраїнському фестивалі - конкурсі «Сонце за нас», у Відкритому конкурсі юних піаністів «Музичні барви», Міжнародному вокальному конкурсі «Соняшник», у Міжнародному конкурсі вокалістів «Первые шаги к звёздам», у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Джерело надій», у Всеукраїнських змаганнях по сучасної, естрадної, народної, бальної хореографії м. Одеса, у Відкритому ХI фестивалі шахтарської авторської та популярної пісні «Мелодии шахтёрской души!», у Відкритому фестивалі-конкурсі «Мирноградські зорі – 2016», у Регіональному конкурсі виконавської майстерності «Мистецький арсенал», у Всеукраїнському конкурсі виконавської майстерності «Українське намисто», у Міжнародному конкурсі виконавської майстерності «Золота ліра».

Загальна кількість дітей, за звітний період, які прийняли участь в фестивалях-конкурсах різних рівнів – 1134 чол. , з них:

МШ – 349 діт., ЦГРДП «Бригантина» - 220 діт., ПК ім. Артема - 565 діт.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама