USD: 27.47   EUR: 33.86   RUB: 0.48
Небольшая облачность

-2°C

Покровск

Небольшая облачность

rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

2122

Заступник голови ОДА Євген Вілінський провів виїзний прийом громадян у Мирнограді

Вторник, 07 февраля 2017 17:48

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів Донецької області є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом облдержадміністрації. Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом облдержадміністрації, 07 лютого 2017 року перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Є.С.Вілінський з робочим візитом відвідав наше місто і провів виїзний прийом громадян.

Першою на прийом звернулася голова громадської ради Перехрест Людмила Семенівна з проханням про відкриття мобільного вікна-довідки ПАТ ДТЕК «Донецькобленерго» для звірення споживання електроенергії та надання консультацій у разі потреби людям похилого віку, бо більшість літніх людей не мають можливості користуватись електронною поштою та СМС-повідомленнями.

З питання відновлення пасажирських перевезень від залізничної станції «Красноармійськ» звернулися голова громадської організації інвалідів війни та УБД Борисов Є.Л. та голова ради ветеранів війни та праці Бігдан М.С.

Головний лікар МЦМЛ Хохлова Роксана просила сприяти щодо відкриття та подальшого фінансування з обласного бюджету хоспісу на території Мирноградської центральної міської лікарні.

Начальник УСЗН Вострикова Світлана запропонувала розглянути доцільність створення єдиної уніфікованої бази даних по всіх комунальних послугах в області для забезпечення спрощеного порядку надання населенню субсидій та прискорення автоматичної обробки заяв.

Крім того піднімались питання про вдосконалення системи пасажирських перевезень автомобільним транспортом та спрощення процедури отримання пільгового вугілля для опалення будинків. На всі порушенні питання громадяни отримали чіткі та змістовні відповіді. За наслідками виїзного прийому будуть надані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, а заявників буде проінформовано про заходи щодо їх вирішення.

Галерея изображений

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама

  • Камера копчения
  • Термокамеры, камеры для холодного и горячего копчения, вялки мяса и рыбы
  • agro-zavod.ru