USD: 27.27   EUR: 32.01   RUB: 0.47
Облачно

3°C

Покровск

Облачно

vkontakte shkvarkirss shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

Ошибка: Нет статей для вывода на экран

День екологічної освіти провели у Мирнограді

Четверг, 26 января 2017 15:34

Використовуючи різні форми і методи бібліотечної роботи, працівники Мирноградської ЦБС намагаються підвести своїх користувачів до усвідомлення себе частинкою Землі, до роздумів над екологічними проблемами, пробудити в них небайдуже ставлення до навколишньої природи, долучити їх до читання літератури з екологічної тематики.
День екологічної освіти «Кодекс екологічної поведінки в природі» 25 січня відбувся у Центральній міській бібліотеці.
FB_IMG_1485473430183.jpg
«Знаходячись на відпочинку не слід забувати, що і на природі існують правила поведінки, яких треба неухильно дотримуватися», - такими словами розпочала ведуча день екологічної освіти. Присутні дізналися, що категорично заборонено залишати в лісі, а потім  доповнили екологічний кодекс наступними правилами: не рвати квіти, не руйнувати мурашники, не ловити метеликів, не чіпати пташині гнізда. На закінчення згадали назви рослин та тварин, що занесені до Червоної книги. Всі хором вимовили гасло «Бери тільки фотознімки, залишай тільки сліди, вбивай тільки час».
Під час віртуальної екологічної мандрівки «Цей чарівний світ природи» в Центральній дитячій бібліотеці діти подорожували степами, лісами і горами рідної України, а книги про чарівний світ природи дали змогу  дізнатися багато цікавого та корисного. За допомогою пензликів, фарб та олівців діти показали свою любов та ставлення до природи, вболівання за її майбутнє. Бібліотекарі зазначили, що краса кожної місцевості залежить від людини, що її необхідно зберігати та примножувати.
Бібліотечні працівники бібліотеки-філії №1 на екологічному уроці « У ставленні  до природи – наше  майбутнє» зазначили, що сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей. Забруднення атмосфери сьогодні — один із найважливіших факторів, що обмежують життя і діяльність людини. Під час цієї змістовної  бесіди усі присутні висловили свої думки, як треба  зберігати навколишнє середовище, як треба ставитись до природи та берегти її.

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама