rss shkvarkivkontakte shkvarkiodnoklassniki shkvarkif shkvarkiemeil shkvarki
   (099)778-69-78
(063)829-08-06
info@shkvarki.org

У бібліотеках Мирноградської ЦБС пройшов цикл заходів до Дня соборності України

Воскресенье, 22 января 2017 14:13

В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День соборності України.
       До цієї значної події у бібліотеках Мирноградської ЦБС пройшов цикл заходів.
       На урок державності «Соборність України  –  запорука єдності держави» до Центральної міської бібліотеки завітали учні 9-х класів ЗОШ № 9 (класні керівники Сичова А.І., Лазарева А.П.).
       Ведуча заходу Сенжаровець А.В. розповіла присутнім про історичні події тих років, зазначила, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої  її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності.
Під час  заходу були використані відео-ролики: «Моя країна – Україна», «День Соборності – новини», пісні «Не стидайся, то твоя земля», «Активісти про соборність», «Дай нам, Боже».

       Працівники  Центральної дитячої бібліотеки організували і провели  годину державності  «Величний день єднання» разом з клубом «Барвінок» (учні 6-А класу ЗОШ №6, класний керівник Газіна В.В.).
       Розпочався захід з Гімну України.  Присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Відвідувачам заходу був запропонований відеофільм  «День соборності України». Цікаво пройшла  гра  -  вікторина  «Історія моєї  країни»,  яка складалася  з трьох розділів:  «Географічний», «Народознавчий»  та «Історичний».
З 19 січня у читальному залі бібліотеки до Дня Соборності України відкрилась книжкова виставка «Обнялися береги одного вічного народу».   

       З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня соборності України в бібліотеці – філії №1 разом з учнями 6-А, 8-Б, 11класу ЗОШ №10  та вчителем історії Баженової О. В. організовано та проведено тематичний вечір «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг».
Школярі із зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України, познайомилися з книжковою виставкою «Соборна мати  Україна - одна для всіх, як оберіг», на якій представлена література, що висвітлює тернистий шлях України до соборності. 
       Україна... Її майбутнє в руках молоді. Від нас залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою, щасливою.FB_IMG_1485124322093.jpg

Добавить комментарий

Ломбард Статус Димитров

Стоматологическая клиника в Мирнограде

 reklamniy zeh

 

Реклама